Oarecum PRO.
Cunosc persoane care chiar se adaptează bine la jocuri FPS, din moment ce cunosc fiecare colțișor unde poate să stea inamicul, însă în cazul tău pare că doar dai rush pe ei sau îi iei prin surprindere. Obiectivele nu par să te intereseze, ci doar kill-urile. Am văzut demo-ul (de fapt secvențe înregistrate și explicate) și există dovezi clare că ai fi avut ceva în acel moment. Deși pe server rulează whblocker și am confirmat cu ajutorul unui bot la care lucrez (MXP-RBOT) că nu se transmit informații despre poziția inamicilor dacă acesta nu este în zona lor vizuală. Logic vorbind, wall-ul este irelevant din moment ce nu se pot afișa inamicii de către orice cod.
Acum sper să vedem ce spun și ceilalți, însă, ca specialist, este oarecum nefuncțional wall-ul pe server (Nu sunt sigur dacă sunt coduri care au ceva anume pentru a obține exploatarea poziției acestora, deși serverul ar trebui să îi respingă dacă poziția [originea] transmisă prin "delta packets info" este invalidă sau prea mare).
P.S.: Am văzut că ești prezent în alte banlisturi tot pe motiv de wall (pe alte servere).