Din punctul meu de vedere, nu exista motive intemeiate pentru ridcarea banului. In mai multe momemte din demo se observă faze cel putin dubioase, in special in situatii in care urmareste playerii sau directia lor sau cum reactioneaza exact in directia playerilor fara a avea informatii despre locatia acestora. Comportamentul este constant si nu pare sa fie coincidenta sau noroc.
Nu vad sa existe dovezi care sa contrazica suspiciunile mele si consider ca banul este justificat si ar trebui mentinut pentru ca comunitatea are nevoie de un joc cat mai curat, iar astfel de situatii nu pot fi ignorate.
Astept oricand un demo/filmare (posibil din spatele playerului) care sa imi contrazica supiciunile si atuni imi voi retrage cele spuse si voi cere ridicarea banului si eu