Jump to content

veninio

PREMIUM
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

veninio's Achievements

Members

Members (1/15)

  • First Post
  • Week One Done
  • One Month Later
  • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

  1. veninio

    UNBAN

    your game has always been to follow other opposing players in time, I understand that your wargod test is also red, so there is no other decision but this, next time please stop using codes, because it is obvious to the naked eye that you do not know how to use them and you will be banned on any server where you play. thanks, good luck without codes , by Veninio
  2. Sunt nepartinitor in legatura cu aceasta decizie si acest ban , dar am avut reclamatii si auzit reclamatii despre tine muerto din partea echipei de admini publici de pe serverul nostru bucuresti de public plus , mai rau , din partea unor jucatori de pe server care joaca zilnic aproape exceptand activitatile lor personale in care poate nu intra in fiecare zi : Reclamatii: -luarea unor decizii si schimbarea mapelor inainte de " last " si asta afecteaza playerii + ca nu esti niciodata singurul admin de pe server!!!! - o atitudine prea egocentrica si aroganta cu anumiti jucatori si nu numai , mai ales la adresa anumitor admini care se inteleg foarte bine cu playerii de pe server !!! si nu numai ! Cu siguranta nimanui nu i place atitudinea asta si tu ai continuat in ciuda vorbelor spuse si de mine si de altii daaaar si de jucatori simpli de pe server !!!!!!!!!!!! Asta este mai rau sa vina un player sa ti spuna ceva... Nu inteleg de ce ai primit admin a doua oara ....sper sa nu mai primesti in viata ta niciun admin niciunde !!!
  3. Numele tau real: Bogdan Robert Numele de pe CS: ~r.PG~ | veninio Steam_id: STEAM_0:0:742863824 Câți ani ai?: 26 Obiectivul tau?: As dori sa fac parte din staff- ul sv-lui de p[ublic bucuresti.dreamlife.ro ca si admin Timp dedicat pentru activitate: in fiecare zi iar daca se iveste ceva , voi anunta ! Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: am mai fost si pe alte servere + ma joc de cativa ani :) Care este motivul pentru care aplici ca si admin?: Colaborarea si verificarea mai aparte a server-ului , o privire in plus asupra serverului si a jucatorilo , pe langa colegii sau viitorii colegi :) Cum te vezi pe tine? (Descrie-te): Prietenos , carismatic Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).: DRMLF
×
×
  • Create New...