Salut Axap!
E nevoie de steam in obligatoriu și apoi rediscutăm. Te-am văzut pe server și dacă continui să joci la noi, îți acceptăm, dar steam on trebuie 🙏🏻
Acceptat!
Important să citești regulamentul pentru a înțelege cum și când dai ban sau dacă dai. Nu banam dacă nu suntem 100% siguri ca playerul are cod. etc..
Ne bazăm pe tine ca vei face treaba buna! 🤝🏼🤗
Salut Cr3ativ3s !
Obligatoriu să ai steam!
Dacă ai, atunci ești acceptat!
Scrie-mi în privat pentru a discuta restul detaliilor și pentru a-ți activa adminul în cazul în care ai steam on, sau îți vei putea pune.