-
Posts
575 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by a l e X a n
-
Salut, ai primit ban din greseala de la Coco. Ai primit unban! T/C
-
T/C
-
Salut! La descrierea ta ai spus ca esti o persoana sincera, dar in cerere ai specificat ca te joci 2-3 ore zilnic. Pe svr. te vad ca esti online o data la 4-5 zile si esti activ maxim 1 ora. Nu prea esti sincer din cate se vede... CONTRA de la mine!
-
Am mutat acest topic la sectiunea corecta!
-
Salut! Te rog sa specifici pe ce svr. ai nevoie.
-
Nume: KBoooM! IP: - SteamID: STEAM_1:0:32605673 Timp: Permanent. Motiv: Drop dupa poze. Dovada: https://imgur.com/a/bb7G4al
-
Altul! a deschis alta cerere de unban. T/C
-
Te salut din nou, din discutii am inteles ca versiunea ta de CS nu iti salveaza pozele, iar WG scan nu poti sa faci deoarece joci dupa laptopul de la munca unde nu ai acces sa instalezi programe. Te informez ca atat timp cat joci pe svr. BUCURESTI.DREAMLIFE.RO, esti obligat sa joci dupa o versiune de CS care sa iti salveze pozele, dar sa poti rula si o scanare WG. Am jucat de multe ori pe svr. cu tine si nu am observat nimic suspect. Iti voi da un PRO, tinand cont ca este prima oara cand ti se intampla asta, dar cu conditia sa schimbi versiunea de CS si sa faci in asa fel incat sa poti rula si scanarea WG cand ti se cere. Ai 72h la dispozitie sa rezolvi toate lucrurile astea, iar dupa, eu personal te voi verifica pe joc sa vedem daca iti ies pozele si daca poti sa faci o scanare.
-
[BUC] Evidenta sanctiuni Admini
a l e X a n replied to a l e X a n's topic in [BUC] Announcements & Information
Nick admin: k0s^4fun Motiv: Nu schimba harta cand sunt putini playeri si insulte usoare asupra playerilor. Dovada: Se regaseste la sectiunea cu reclamatii admini. Sanctiune: Advertisment verbal, next WARN. Data primirii sanctiunii: 13.05.2026 Numar sanctiuni in ultimele 6 luni: 0 -
Nume: adson911 IP: - SteamID: - Timp: 2 ore Motiv: Se urca pe textura hartii. Dovada: https://imgur.com/a/LPwveHA
-
Am luat legatura cu k0s si am avut o discutie cu el. Acesta a fost sanctionat. T/C
-
Salut! Iti multumim pentru reclamatia facuta. Am sesizat echipa de admini cu privire la acest comportament al adminului k0s^4fun. Voi reveni cand o sa fie luata o decizie in privinta lui.
-
Caz rezolvat! T/C
-
In urma votului de aici de pe forum, dar si a discutiilor de pe TeamSpeak, majoritatea adminilor sunt CONTRA debanarii. Inchid aceasta cerere de unban cu raspunsul 'RESPINS'. T/C
-
Salut, Acum cateva luni in urma am urmarit alte 2-3 demo-uri cu tine (prost facute este adevarat) unde nu se vedea mai lucru, decat 1-2 faze suspecte. Pe timpul ala era o perioada cand nu jucam si nu te cunosteam, cu toate ca 80% dintre jucatori/admini te suspectau ca trisezi. De doua luni m-am reapucat si voluntar sau involuntar am inceput sa iti urmaresc stilul de joc si am ajuns la urmatoarele concluzii: -In 100% din cazuri cand un adversar este dupa vreo cutie tu mereu verifici. -In cazurile cand nu este nici un adversar dupa aceeasi cutie tu nu verifici sau doar tragi la "misto" de mouse de parca ai verifica. Si nu, nu verifici la fel ca atunci cand este adversar. -In momentele cand primesti FB si nu ai nici un adversar in preajma sau unu care ar putea sa vina pe tine sa te omoare, tu niciodata nu incerci sa te retragi sau sa te ascunzi. In momentele acelea orice jucator are uneori putin intentia sa scape. -Nu faci push prin pereti niciodata in zonele unde nu sunt adversari. -Nu arunci niciodata un HE/FB intr-o zona unde nu sunt adversari, chiar si la inceput de runda. -Pe fundalul sonor unde se aud si pasii coechipierilor si sunete de impuscaturi, tu auzi doar pasii adversarilor si stii exact din ce directie vin ei, ceea ce din punctul meu de vedere (chiar si cu casti performante) este imposibil in majoritatea cazurilor. -In rundele unde mai raman 1-2 adversari in viata tu nu mai verifici nici o zona si te duci exact in zona unde sunt ei. Cu toate ca tu nu stai cu noi pe TeamSpeak si nu primesti info de la nimeni. -In majoritatea cazurilor faci pick cu pre-fire pe adversarii care doar campeaza sau se misca pe shift. Din punctul meu de vedere in demo-ul facut de UDR sunt 2 faze clare. Faze ca acestea din demo se pare ca sunt la ordinea zilei la tine. De la mine CONTRA. Sa vedem ce spun si altii. Zi buna!
-
Cerere admin - finger / I_no_soundz
a l e X a n replied to I_no_soundz's topic in [BUC] Request Admin / Slot
Ai primit admin! T/C -
Cerere admin - finger / I_no_soundz
a l e X a n replied to I_no_soundz's topic in [BUC] Request Admin / Slot
PRO! -
Salut! Observ ca aceasta cerere este creata la sectiunea 'Cereri Grad Forum'. Gradul de 'Fondator' pe acest forum este doar pentru membrii fondatori al comunitatii si pentru actualii actionari. Tu avand gradul de 'Fondator' pe svr de RESPAWN, pe forum iti putem oferi doar gradul de 'Manager Server' pentru a avea anumite accese doar in ajutorul svr pe care activezi. Si asta desigur doar cu acordul Ownerului svr de RESPAWN. Nu o sa inchid aceasta cerere, o lasam totusi pentru a rezolva problema si ulterior pentru acordarea gradului. Zi buna!
-
Te salut si bine ai venit la noi pe comunitate!
-
Este a doua, de fapt a treia cerere pe care o creezi si nu respecti conditiile. Ti-am explicat de fiecare data ca trebuie sa indeplinesti cateva conditii pentru a putea deschide o cerere de admin, altfel o sa fie inchisa cu raspunsul 'REJECTED'. 👉Nu ai STEAM. 👉Nu folosesti TeamSpeak. 👉Nu ai activitate pe server. Faci spam cu cereri de admin si deja incepi sa fii agasant. Iti dau un advertisment pe o perioada determinata, iar la urmatoarea abatere primesti ban permanent pe forum. T/C
-
Nume: Laszlow IP: - SteamID: STEAM_0:0:171556732 Timp: Permanent Motiv: Injurii staff + rasism. A primit /slay deoarece nu a respectat scenariul hartii (avand doar 10 secunde la dispozitie sa planteze C4, el dadea rev pentru a face puncte de kill). I-am explicat de ce a primit /slay iar acesta a adus injurii staff-ului si a iesit de pe joc. Individul fiind din Ungaria, probabil s-a gandit sa ne insulte cu termenul de "tigani". Dovada: https://imgur.com/a/98nf1S5
-
Nume: ayub_xl IP: 188.113.194.107 SteamID: - Timp: Permanent Motiv: AIM Dovada: Demo: https://fileport.io/cx6J911vHFt3
-
Nume: Qimnane IP: 90.141.16.102 SteamID: - Timp: Permanent Motiv:I s-a solicitat test WG, i-am explicat procedura si a ramas AFK. Dovada: https://imgur.com/a/4tXbPaw
-
Nici un fondator nu a raspuns pana acum. Te rog sa revii pe viitor cu o alta cerere daca mai ai nevoie. T/C
-
Nici un fondator nu a raspuns pana acum. Te rog sa revii cu o alta cerere pe viitor. T/C