Jump to content

[Cerere unban] PHRINTELE


Recommended Posts

  • TECHNICAL ASSISTANCE

Nick: PHRINTELE
Dată & ora: 10 martie in jurul orei 21:00
Nick-ul adminului: LukiDuki & Droghy
SteamID : STEAM_0:1:763467629
De ce ai fost banat?: Cica am avut codul injectat! 

Nu am vrut sa fac reclamatie deoarece nu am nimic personal cu ei, doar ca au zis niste lucruri fara a dovedi. In momentul inceperii verificarii Luki a fost intrebat daca filmeaza si a confirmat ca "da", daca tot ati spus ca am avut codul injectat, de ce nu ati aratat pe filmare unde apare asta? 

Sa discutam putin despre dovada voastra (https://imgur.com/a/leuTXrx) :

  1. Ai pus o poza in care apare ca a fost deschis "windows protect" si dupa "cs 1.6" si ai scris "windows protect.exe , iar apoi deschis csu". Ora la care a fost executat "windows protect" a fost la 20:47:59 , la ora aia imi faceai verificare, confirmarea este in a doua poza unde se vede in dreapta jos ora si momentul executarii, dupa mi-ai deschis cs-ul sa-mi faci wargods. Deci? Care e rostul acestei poze? Arati oamenilor 2 programe deschise de catre tine in timpul verificarii 🙂
  2.  Dupa cum se vede in a doua poza programul nici nu functioneaza, neavand cum sa fie cod sau orice altceva care ar putea sa-mi modifice stilul de joc deoarece este .exe ci nu .dll sau orice alta extensie! Nu contrazic existenta lui la mine in folder, da, A FOST in cstrike, doar ca in dimineata aceea am reinstalat windows-ul si dupa ce am instalat cs-ul, probabil din cauza STEAM CLOUD a fost readaugat. (aici astept sa-mi spuneti voi cu ce putea sa afecteze acel program jocul daca tot spuneti ca e cod) 
  3. In a treia poza, mi-ai scanat CORE.dll pe virustotal, hm.. acolo apare Trojan.Malware, asta insemnand ca e virus. Da, poate e din cauza dll-urilor pe care nu le-am ascuns de nimeni, cand am fost intrebat am zis ca am, doar ca astea nu trag singure si nici nu e cea mai mare diferenta cu ele, cum se gandesc unii 🙂 . In plus, daca e cineva care se intreaba de ce le am, e din cauza ca am jucat fastcup in trecut, bine, nu la rank mare, acolo de o distractie (ai precizat ca e cod, spune ce functii are "aim,wall,speed" ? )
  4. Si in cele din urma, ultima poza, unde ai facut poza la continutul din stick-ul meu. Deoarece nu ma ascund de nimeni, nu l-am scos, ti-am si spus ce am pe el. Noi avand in trecut niste mici dusmani, trebuia sa le raspundem cu aceeasi moneda + hpp-ul a fost folosit si pentru testarea anticheat-ului serverului, Lays cu pSL si adminii pot confirma care erau on in acel moment. Nu a fost utilizat hpp-ul la noi fara ca detinatorii sa stie cat si adminii, motivul care afirma existenta lui ! 

Totusi, de ce nu ati pus poza precum ca am avut codul injectat? 

Stiu ca durata de la ban e una mare,doar ca nu puteam accesa forumul de pe PC!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...