Jump to content

Cerere Acces - EndLesS


EndLesS

Recommended Posts

  • Numele tau: Ma numesc Rares.
  • Varsta: Am varsta reala si frumoasa de 16 ani.
  • Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Rares, am 16 ani sunt din Bacau. Sunt un baiat serios cu capul pe umeri, imi place foarte mult sa ma joc jocuri pe calculator precum CS:GO si Cs 1.6.
  • De ce doresti accesul?: Doresc acest acces deoarece doresc sa ajut aceasta comunitate cu tot ce pot si sa mentin  linistea pe canale.
  • "Ai citit regulamentul" ? :  DRMLF
  • Cu ce ai putea sa ajuti?: As putea ajuta cu aducerea oamenilor pe aceasta comunitate, mentinerea linistii pe canalele de TeamSpeak si cu foarte multa activitate pe TeamSpeak.
  • ID unic: CQFzBMLg+PksC0baujIWNhYMtRo=
  • Ce propunere ai pentru teamspeak?: Momentan nimic.
  • Minim 10 ore /săptămână (Da/Nu):  Da.
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, EndLesS a spus:
  • Numele tau: Ma numesc Rares.
  • Varsta: Am varsta reala si frumoasa de 16 ani.
  • Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Rares, am 16 ani sunt din Bacau. Sunt un baiat serios cu capul pe umeri, imi place foarte mult sa ma joc jocuri pe calculator precum CS:GO si Cs 1.6.
  • De ce doresti accesul?: Doresc acest acces deoarece doresc sa ajut aceasta comunitate cu tot ce pot si sa mentin  linistea pe canale.
  • "Ai citit regulamentul" ? :  DRMLF
  • Cu ce ai putea sa ajuti?: As putea ajuta cu aducerea oamenilor pe aceasta comunitate, mentinerea linistii pe canalele de TeamSpeak si cu foarte multa activitate pe TeamSpeak.
  • ID unic: CQFzBMLg+PksC0baujIWNhYMtRo=
  • Ce propunere ai pentru teamspeak?: Momentan nimic.
  • Minim 10 ore /săptămână (Da/Nu):  Da.

Acceptat

t.c

Link to comment
Share on other sites

  • KentD locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...