Jump to content

[DML] Campanie Moderator Forum


KentD

Recommended Posts

  • Precum spune și titlul acestui subiect, forumul are nevoie, de personal pentru buna desfășurare a forumului, dar și pentru ajutor în dezvoltarea comunității noastre. Campania va fi deschisă mereu când avem un număr de personal extenuat și avem nevoie de alți Moderatori. Toți membrii de pe forum au permisiunea de a aplica în această campanie, în afară de personale care au interzis la noi pe comunitate din cauza unor calamități provocate, sau unor situați de dificultate indiscutabile.

 

  • Membrii care doresc să aplice la această campanie, sunt rugați să fie atenți să nu fii făcut 'Multiple Accounts' sau săvârșind alte lucruri împotriva regulamentului sau a comunității noastre. Toți membrii sunt rugați să completeze corect și serios modelul de cerere. Membrii care aplică trebuie să cunoască ce trebuie să facă un membru Moderator cât în calitate de profesionalism cât și cea de disciplină de bună purtare. Nu se creează alt topic, ci completați modelul și răspundeți tot în acest post  cu modelul completat.

 

  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: 
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?:
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):
  • Alte precizări:
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to [DML] Campanie Moderator Forum
  • KentD pinned this topic
  • 1 month later...

sal    asa  dori si eu   moderator  daca   se  poate   sunt  din  gorj   motru   am  35  de   ani   Ma   numesc  alex da nick name  la cs    il   am yby_alex sunt    jucator  de  peste   20 de ani  si   o sa  am  grije   ca  cei  care  vb   vulgar   sa  primeasca    gag   apoi   kick  daca   tot   insista  

Link to comment
Share on other sites

  • TECHNICAL ASSISTANCE
Acum 15 ore, dyussyy a spus:

sal    asa  dori si eu   moderator  daca   se  poate   sunt  din  gorj   motru   am  35  de   ani   Ma   numesc  alex da nick name  la cs    il   am yby_alex sunt    jucator  de  peste   20 de ani  si   o sa  am  grije   ca  cei  care  vb   vulgar   sa  primeasca    gag   apoi   kick  daca   tot   insista  

Te rog sa respecti pe care il ai la dispozitie

Citat
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: 
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?:
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):
  • Alte precizări:

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

buna ziua, ma numesc: cristian ionut  si am varsta de 22 de ani.

Vreau sa ma alatur pentru a ajuta stafful 

Doresc sa moderez doar 1.

Voi avea grija prin activitate si respecta regulamentul.

Sunt o persoana foarte sociabila, imi place fotbalul si diferente sporturi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • TECHNICAL ASSISTANCE
Acum 18 ore, sEEk. a spus:

buna ziua, ma numesc: cristian ionut  si am varsta de 22 de ani.

Vreau sa ma alatur pentru a ajuta stafful 

Doresc sa moderez doar 1.

Voi avea grija prin activitate si respecta regulamentul.

Sunt o persoana foarte sociabila, imi place fotbalul si diferente sporturi.

Te rog sa completezi modelul urmator! 

Citat
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: 
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?:
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):
  • Alte precizări:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cum te numești, câți ani ai și de unde ești?: DELTA și eu am 17 ani
De ce doriți să vă alăturați comunității noastre?: Aș dori să ajut acest server, să îl fac să crească și să creez un mediu prietenos
De ce categorie vrei să moderezi, să ai grijă?: Gaming world
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei modera?: Voi posta informațiile utile pentru jucători și le voi întreține
Descrieți-vă personal în cel puțin 2-3 rânduri: am mintea liniștită și îmi iau munca în serios, așa că dacă cineva dă o lucrare o fac cu interes și am succes în ea
Metoda de contact (STEAM/FB/E-mail): Discord and facebook
Alte detalii: I would like to get access to edit the subforums because in the new added games mods and configs cant be used it can cause ban in-game (if not no problem) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DELTA said:

Cum te numești, câți ani ai și de unde ești?: DELTA și eu am 17 ani
De ce doriți să vă alăturați comunității noastre?: Aș dori să ajut acest server, să îl fac să crească și să creez un mediu prietenos
De ce categorie vrei să moderezi, să ai grijă?: Gaming world
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei modera?: Voi posta informațiile utile pentru jucători și le voi întreține
Descrieți-vă personal în cel puțin 2-3 rânduri: am mintea liniștită și îmi iau munca în serios, așa că dacă cineva dă o lucrare o fac cu interes și am succes în ea
Metoda de contact (STEAM/FB/E-mail): Discord and facebook
Alte detalii: I would like to get access to edit the subforums because in the new added games mods and configs cant be used it can cause ban in-game (if not no problem) 

ACCEPTED as MODERATOR , for now you will have access only for Gaming Zone.

We are going to talk about the access to edit the subforums and we will get back to you with an answer. #

Good luck and we expect good implication and activity from you.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Cotoara Radu / 29 / Tg. Mures
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: ma atras un clint de al vostru detinator al serverului bucuresti pe nume psl :) si evident sa ducem forumul cat mai sus 😉
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Servere publice cs 1.6
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Crearea sau stergerea(arhivarea) unei categorii la cerere / disciplina / ajutor 
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Responsabil de ceea ce fac, glumet dar si serios la nevoie, spirit de echipa, adaptarea la cunostiinte noi
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): steam: mixtappe1 / FB: Privat / cotoararadu@yahoo.com
  • Alte precizări: Uniti vom fii mai buni!
Edited by MiXtApPe
  • Like 1

5693918.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, MiXtApPe a spus:
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Cotoara Radu / 29 / Tg. Mures
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: ma atras un clint de al vostru detinator al serverului bucuresti pe nume psl :) si evident sa ducem forumul cat mai sus 😉
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Servere publice cs 1.6
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Crearea sau stergerea(arhivarea) unei categorii la cerere / disciplina / ajutor 
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Responsabil de ceea ce fac, glumet dar si serios la nevoie, spirit de echipa, adaptarea la cunostiinte noi
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): steam: mixtappe1 / FB: Privat / cotoararadu@yahoo.com
  • Alte precizări: Uniti vom fii mai buni!

Salutare, aceasta categorie nu este disponibila. Poți alege una de la Zona Generala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alexander/28/Ilfov.
  • De ce vrei să te alături comunitatii noastre? Doresc sa fac parte din dezvoltarea acestei comunitati.
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Gaming zone.
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei modera? Geostionand cat pot de bine categoria.
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Am timp foarte mult la dispozitie.
  • Modalitate de contact: aleXan @eSports (Steam)/GoldenBoy Alexander (Facebook)/himynaisroxa@gmail.com.
  • Alte precizări: Va multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, aleXan a spus:
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alexander/28/Ilfov.
  • De ce vrei să te alături comunitatii noastre? Doresc sa fac parte din dezvoltarea acestei comunitati.
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Gaming zone.
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei modera? Geostionand cat pot de bine categoria.
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Am timp foarte mult la dispozitie.
  • Modalitate de contact: aleXan @eSports (Steam)/GoldenBoy Alexander (Facebook)/himynaisroxa@gmail.com.
  • Alte precizări: Va multumesc!

Acceptat, imediat îți pun și accesul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Cuharciuc Ilie , am varsta de 22 de ani si sunt din Botosani.
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: Pai vreau sa ajut la popularea acestei comunitati si sa ajut cu ce pot eu.
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Orice categorie doriti voi, nu am preferinte.
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Pai voi avea grija de categoria pe care o voi Modera deoarece eu am mai avut forum-uri si stiu ce inseamna sa detii o comunitate si sa ai grija de ea.
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Ma numesc Cuharciuc Ilie, am 22 de ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa,sunt o fire puternica si nu cedez usor.Stiu sa muncesc in echipa foarte bine ,sunt o persoana sincera ,cinstita si sociabila.Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma.Nu-mi place minciuna,prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii.Deobicei ma acomodez repede intr-un grup nou.Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur,pun suflet in tot ceea ce fac.Deobicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Fb: Ilie Cuharciuc
  • Alte precizări: Multumesc pentru atentia acordata!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, AIM a spus:

 

  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Cuharciuc Ilie , am varsta de 22 de ani si sunt din Botosani.
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: Pai vreau sa ajut la popularea acestei comunitati si sa ajut cu ce pot eu.
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Orice categorie doriti voi, nu am preferinte.
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Pai voi avea grija de categoria pe care o voi Modera deoarece eu am mai avut forum-uri si stiu ce inseamna sa detii o comunitate si sa ai grija de ea.
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Ma numesc Cuharciuc Ilie, am 22 de ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa,sunt o fire puternica si nu cedez usor.Stiu sa muncesc in echipa foarte bine ,sunt o persoana sincera ,cinstita si sociabila.Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma.Nu-mi place minciuna,prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii.Deobicei ma acomodez repede intr-un grup nou.Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur,pun suflet in tot ceea ce fac.Deobicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Fb: Ilie Cuharciuc
  • Alte precizări: Multumesc pentru atentia acordata!

Acceptat ca Moderator, categoria unde o sa moderezi o sa fie Multimedia.

Link to comment
Share on other sites

  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Baciu Georgel / 31 de ani / Oradea
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: imi place servarul si admini de pe el
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Moderator
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: maxim
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: vreau sa tin servarul curat sper sa am o sansa la accest topic
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):  https://steamcommunity.com/profiles/76561199486402482/
  • Alte precizări: Multumesc
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerry said:
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Baciu Georgel / 31 de ani / Oradea
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: imi place servarul si admini de pe el
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Moderator
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: maxim
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: vreau sa tin servarul curat sper sa am o sansa la accest topic
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):  https://steamcommunity.com/profiles/76561199486402482/
  • Alte precizări: Multumesc

Bună Se pare că ai vrut să aplici pentru administrator și ești în categoria greșită

Dacă nu, trebuie să completați corect formularul

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Jerry a spus:
  • Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Baciu Georgel / 31 de ani / Oradea
  • De ce vrei să te alături comunități noastre?: imi place servarul si admini de pe el
  • Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Moderator
  • Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: maxim
  • Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: vreau sa tin servarul curat sper sa am o sansa la accest topic
  • Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):  https://steamcommunity.com/profiles/76561199486402482/
  • Alte precizări: Multumesc

Respins, ai gresit sectiunea, poti incerca aici: https://dreamlife.ro/forum/index.php?/forum/24-counter-strike-public-servers-16/

Salut, zi frumoasa !

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Nu fac astfel de informatii publice in general decat daca este necesar cu adevarat. Pot raspunde in privat curiosilor, in schimb.

De ce vrei să te alături comunități noastre?: Imi place ce vad, in mare parte, si am mult timp liber in momentul de fata.

Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Nu stiu la ce categorii aveti nevoie de moderatori.

Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Postez constant in categoria respectiva si fac ordine cand este nevoie.

Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: O sa scurtez in 2-3 cuvinte... serios, ambitios si nerabdator.

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): vicestg@yahoo.com

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, sper sa facem treaba impreuna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 19 ore, ViceSTG a spus:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Nu fac astfel de informatii publice in general decat daca este necesar cu adevarat. Pot raspunde in privat curiosilor, in schimb.

De ce vrei să te alături comunități noastre?: Imi place ce vad, in mare parte, si am mult timp liber in momentul de fata.

Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Nu stiu la ce categorii aveti nevoie de moderatori.

Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Postez constant in categoria respectiva si fac ordine cand este nevoie.

Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: O sa scurtez in 2-3 cuvinte... serios, ambitios si nerabdator.

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): vicestg@yahoo.com

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, sper sa facem treaba impreuna!

Accepat, ai primti acces la categoria Discuții & Socializare, daca nu vrei aici imi lasi un mesaj in privat, si iti pun unde vrei tu, bine ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...