Jump to content

Reclamatie Admin


Recommended Posts

Buna!

Am si eu o mica problema!

Ma jucam linistita la voi pe server si dintr-o data ma trezesc cu Slap-uri. Am interbat pentru ce le-am primit, iar drept raspuns am primit si Kick!

 

Asa va atrageti voi playeri noi? La ce sa ma astept dupa reclamatia asta??   Urat!! Lipsa de bun simt!!

 

As vrea niste raspunsuri, daca se poate!

Multumesc!

O seara linistita!

Captură de ecran 2024-01-06 020814.png

Captură de ecran 2024-01-06 021204.png

Link to comment
Share on other sites

Buna!

In primul rand, nu mai taia pozele pe care le postezi aici, in a doua se vede ca nu ai marit de tot consola cand ai facut printul si se vad niste linii albastre cu rosu. Btw...noi atunci jucam pe de_dust2, iar textura mapei nu prezinta urme de albastru deschis si rosu:)))

In al doilea rand o sa trec cu vederea faptul ca acest topic pe care l-ai facut este la "Reclamatii Staff Forum" si care este fara prea mare importanta, tinand cont ca nu ai luat vreun Ban pe nedrept.

Dar o sa iti raspund din politete pentru ca nu cred ca o sa iti dea cineva importanta cu aceste randuri parca scoase din ABCdar pe care le-ai scris.

Ai primit de 4 ori slap (cand as fi putut simplu sa iti dau slay) pentru ca bomba era plantata (tu fiind CT) iar tu minai adversarii morti in catacomba.

Dupa care te-ai pus la spectatori si ai inceput sa ceri explicatii pe chat...din nou...pentru 4 slap-uri...unde tu ar fi trebuit sa iti dai seama pentru ce le-ai primit.

Ai primit kick pentru ca tot continuai sa scrii bazaconii pe chat cu toate ca ti-am zis sa incetezi.

Nu cred ca esti in masura sa ne judeci modul in care ne atragem playerii sau nu...in vederea faptului ca tu iti petreci mai mult timp pe alte servere si nu esti un player dedicat server-ului/comunitatii noastre.

O zi linistita! 

 

Si incearca sa consumi niste ceai de tei...

5694035.gif

Link to comment
Share on other sites

Buna 

Ai creat un subiect în categoria greșit, așa că l-am mutat aici, astfel încât personalul să știe despre problema ta

Și se pare că ai un motiv de a primi lovituri. Asigurați-vă că faceți subiectele în categoria corectă

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Laser changed the title to Reclamatie Admin
  • TECHNICAL ASSISTANCE
Acum 19 ore, Andreea.Hru a spus:

Buna!

Am si eu o mica problema!

Ma jucam linistita la voi pe server si dintr-o data ma trezesc cu Slap-uri. Am interbat pentru ce le-am primit, iar drept raspuns am primit si Kick!

 

Asa va atrageti voi playeri noi? La ce sa ma astept dupa reclamatia asta??   Urat!! Lipsa de bun simt!!

 

As vrea niste raspunsuri, daca se poate!

Multumesc!

O seara linistita!

Captură de ecran 2024-01-06 020814.png

Captură de ecran 2024-01-06 021204.png

Data viitoare foloseste snapshot in consola, nu print. Si pentru nerespectarea modelului o sa-ti inchid aceasta cerere cu verdictul de respins!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...