Jump to content

Cerere admin tecsoiu_costin


Recommended Posts

 

    Numele tau real: Tecsoiu Costin-Gabriel

        Numele de pe CS: tecsoiu_costin

        Steam_id:   STEAM_0:0:442594313  

        Câți ani ai?: 24

        Obiectivul tau?: Sa ajut serverul.. nu prea gasesc niciun admin on... cam niciodata... si se vede ca ar ajuta..

        Timp dedicat pentru activitate: 2-3 ore pe zi .. dimineata seara... de multe ori dimineata .. si sii..

        Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: asta numai stiu sa va zic .. am gestionat si un sever in jur de 3 ani... fara oprire

        Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:  imi place serverul.. destul de populat .. si ar avea nevoie de ajutor..

        Cum te vezi pe tine? (Descrie-te): un baiat ok...

        Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).: " BUC power" 

Link to comment
Share on other sites

PRO, partea cu "nu prea gasesc niciun admin on... cam niciodata... si se vede ca ar ajuta.." , nu sunt de acord, eu intru in fiecare zi cand vad ca sunt playeri pe server,intru sa vad daca este cineva cu hack, etc.(Chiar astazi te am vazut pe server, ai si doar 2 ore jumate pe server, nu prea inteleg cum ai ajuns tu la concluzia asta "cam niciodata"). Nici nu este populat, sa zici ca ar trebui sa intru mult mai des pe server, oricum, numai eu si akcea ce mai intram pe server deci ne ar fi de ajutor sa avem pe inca cineva admin.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Iti multumesc frumos de PRO , am jucat pe mai multe nume si de aceea am decat 2 ore 30 min .. dar o sa fiu activ mai mereu si decat pe acest nick "tecsoiu_costin".. te-am vazut si pe tine si pe akcea .. dar sunt unele perioade care sunt moarte ... azi era de la tero afk si ct afk ... noi steam ca degeaba ... nu am spus cu rautate ..sa nu o iei personal .. si asta cu populatu .. nu este foarte .. dar este intr o crestere frumoasa ,,,

Edited by tecsoiu_costin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...