Jump to content

Reclamatie ALEXAN


Recommended Posts

Nickname : RusineLala

• Nickname-ul adminului reclamat : alexan

• Data si ora : acum

• Motiv reclamatie : ban 2 ore ca l-am ,,amenintat" desi nu am zis nimic :))

• Dovada ( print consola / demo ) : https://imgur.com/a/9dRrMF7

frustratule, nu stiu daca esti un frustrat, sau nevasta ta nu iti da ce trebuie, asadar cand iti revii cu replica asta, si sa ma faci pe mine ,,prost" desi nu ti-am spus nimic grav de tine, asa arata ce om esti in generatia asta. Baiatul asta de 12 ani cu mintea pe vremea lui Ceausescu, vine si ma face prost, si dupa cand l-am pus la punct ca fara motiv nu ai dc sa ma faci prost, si gata cica l-am amenintat cu ceva, pai daca eu te amenint deja eram la poarta ta, ,,prostule" crezi ca daca ai admin si abuzezi ca un smecher? Ai admin esti smecher si te dai superior in fata tuturor?, daca eu te invit pe un sv unde adminii se comporta de 2 ori mai frumos decat tine, unde sunt si eu owner, iti dadeam 2 clase in cap. Invata sa te comporti frumos cu jucatorii care iti vin pe server doar pentru a se distra, nu sa vii tu sa ma faci prost si sa abuzezi de ban.

Oricum banul tau e inutil, pot sa intru oricand, ca stii doar suntem in 2024.

Un fondator sa rezolve cu baiatul asta expirat in 2024.

Edited by RusineLala
Link to comment
Share on other sites

Salutare, am și eu ceva de adăugat dacă tot ai făcut reclamația asta, o owner adevărat cum ai spus tu nu joacă pe alte servere, își vede strict de serverul lui, cât despre ce ai zis mai sus că poți intra înapoi oricând pe server, doar dacă îți dau eu voie poți intra, exact cum ai spus, suntem un 2024 și creeam orice feluri de plugine vrem noi, am întâlnit mulți ca tine din 2016 de la întemeierea serverului și am trecut cu succes peste orice problemă, după cum ai spus, protecțiile noastre pot opri orice fel de ip/atac, deci o sa fie o pierdere de timp pentru tine, ca tine am mai văzut, și sunt mulți, foarte mulți copii ca și tine dar noi nu ne batem capul cu voi. Te salut!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...