Jump to content

Reclamatie Admin Amazing


Player1337

Recommended Posts

 Nickname : Player

 Numele adminului reclamat : Amazing

• Data si ora : 23.12.2023 ora 19:10

• Motiv reclamatie : Imi iau ban permanent pe motiv "Bhop" , arata-mi si mie in regulament aliniatul care este transcris "Este interzis sa faci bhop pe server, in consecinta ban permanent". Daca tu nu poti sa faci bhop nu inseamna ca e interzis pt altii, apareti si voi ca ciupercile dupa ploaie cu conturi noi de steam si primiti admin la 0 ore experienta de joc. Singura ta frustrare cat si a lui at9 ca si el ma ameninta ca imi da ban pt bhop, era ca v-am aruncat in aer si plangeati. Atat de simplu e. Atat am de zis, esti un inapt care nici macar nu e in stare sa bata om apai sa mai faca si bhop. M-am saturat de copii de astia frustrati care plang pe un joc din 2003 si care abia acum s-au apucat si ei. Nu stiu de unde tot apareti, pe fiecare server e cate unu d-asta cu 100 de ore maxim in joc si el are admin, da n-a jucat in viata lui jocu asta. Tre sa ma reapuc eu de CSGO (CS2) ca e jale cu 1.6-le asta pe orice comunitate. Este interzis sa faci bhop manual =)) Bine ca e permis sa faci abuz de vip sa te urci pe toate colturile de pe mapa =))) Bine ca e permis sa facem double jump ca sa putem bate si noi ceva in jocu asta

• Dovada ( print consola / demo ) :  https://imgur.com/a/fv1ERLI

Edited by Player1337
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai vazut in viata mea si nici n-am mai auzit sa ti iei ban pt Strafe =))) Halal 1.6-le asta. A ajuns vai de mortii lui jocu asta. Atat am avut de zis. Puteti sa imi dati unban sau nu , dar vreau sa fie ars adminul respectiv . Din cate am vazut, reclamatia mea nu e singura impotriva lui. Mai are o reclamatie, doar ca nu prea ii place sa mai treaca pe forum, dar e admin , are grade.

Link to comment
Share on other sites

Am  uitat sa precizez ca reclamatia asta e facuta si pentru adminul at9 care o da tot pe amenintari de genul, Rog Ownerul sau Fondatorul serverului sa faca ceva in privinta lor. Deci Titlu Reclamatie : "Reclamatie Admin Amazing + AT9" 

Asta a fost ultimul reply. 

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

     Ti-am specificat atat eu cat si alti admini ca nu este ok sa faci B-hop. 

     Nu stau sa intru in discutii cu tine despre configurarea serverului (double jump + parasuta).

     Subiectul este cunoscut in randul adminilor, care au obligatia sa informeze un player ca prin acel Bhop se creeaza un avantaj fata de alti jucatori. 

      Daca vrei sa fii tu mai presus de toti adminii si sa comentezi randuri intregi cat de nedreapta e viata si ce inteligentu draq esti tu pe cs 1.6  ..... umple pe aici cu plansete si jelituri ca nu se supara nimeni....

 

PS:  rar am mai vazut o plangacioasa ca tine pe 1.6  🙂 si aceeasi replica utilizata de toti neauzitii ..... "m-am saturat de copii"  sau  "aveti steam de ieri de azi"  .....  wofffffff   (zici ca sunteti toti copy/paste).

 

Cya.

 

     

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • TECHNICAL ASSISTANCE

În urma unor discuții cu adminii s-a decis sa ramai cu ban. Ai fost avertizat de majoritatea sa încetezi cu groundstrafe-ul. Chiar eu ti-am zis sa încetezi și m-ai luat peste picior, neavând admin nu te puteam sancționa și când le spuneam adminilor sa o facă refuzau lucrul acesta. Acum sau schimbat câteva lucruri și decizia finala este

cerere respinsă! Banul rămâne -> motivul "groundstrafe repetat chiar și după avertizari" 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...