Jump to content

[DML] Propunere MiXtApPe


Recommended Posts

Nume:MiXtApPe

  Propunere/Sugerare: optiunea de semnatura la postari si o categorie de propuneri la zona administrativa

 Cum va ajuta comunitatea: eu zic ca va ajuta destul de mult

 Captură de ecran/Video (dacă este necesar): -

5693918.gif

Link to comment
Share on other sites

O noua categorie "Propuneri & Sugestii" doar pentru staff o sa fie useless.

Nu o sa posteze nici un membru al staff-ului o idee pe forum in asteptarea unui raspuns de la alt membru alt staff-ului.

Staff-ul comunitatii comunica 99.99% din cazuri pe TeamSpeak & Wapp, acolo unde de altfel se si propun idei noi.

 

Edit la acest raspuns: Daca aveti idei noi pentru forum/server puteti lua legatura direct cu cei care se ocupa de asta pe TeamSpeak sau Wapp si este si mult mai rapid decat forumul. Nu spun ca e gresit sa postati si pe forum, dar ar trebui sa lasam forumul doar pentru membrii care nu au grad dar care totusi au ceva idei.

 

5694035.gif

Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca o sectiune destinata numai staff-ului o sa fie benefica, si mixtape nu cred ca se refera numai la propuneri, se refera ca in acea categorie se v-a posta tot ce tine de forum, din partea staff-ului, cum ar fii, probleme, anumite ingrijorarii, up&down, cand vor avea loc sedintele , tutoriale pentru cei noi in staff si tot asa. De asta am precizat ca o sa fie ascunsa pentru useri, ei au tot forumul la dispozitie pentru a-si face de cap.

Un exemplu ar fii acesta propunere, am putea dezbate acest topic in categoria respectiva, in privat.

2 hours ago, aleXan said:

Nu o sa posteze nici un membru al staff-ului o idee pe forum in asteptarea unui raspuns de la alt membru alt staff-ului

Asta pentru ca nu majoritatea nu predispun de timpul necesar, nu e ca si cum pe wapp se vorbeste, dupa cum sti si tu. Forum , teamspeak sau wapp, cam toate sunt in aceasi situatie la momentul actual. 

E alegerea voastra, doar v-am impartasit punctul de vedere :) .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, toxicGirl a spus:

Asta pentru ca nu majoritatea nu predispun de timpul necesar, nu e ca si cum pe wapp se vorbeste, dupa cum sti si tu. Forum , teamspeak sau wapp, cam toate sunt in aceasi situatie la momentul actual. 

 

In momentul de fata toate deciziile importante pentru aceasta comunitate se iau pe Wapp/TeamSpeak, acolo unde sunt toti cei care tin aceasta comunitate (mentionez faptul ca 50% dintre cei cu decizie importanta de pe aceasta comunitate nu au cont pe forum).

O categorie noua (ascunsa) doar pentru staff-ul forumului nu poate ajuta mai decat o oarecare informare si a celor ce nu pot intra pe cele doua platforme enumerate mai sus.

Si eu mi-as dori mai multa activitate pe forum. Dar sunt de parere ca ne este "peste-mana" sa tot deschidem topicuri (care nu privesc in mod direct playerii) aici si sa ne raspundem unii la altii dupa 2 saptamani, de asta si eu prefer pe Wapp sau TeamSpeak.

 

5694035.gif

Link to comment
Share on other sites

Propunere Respinsa, nu vad cu ce ar ajuta sa fac un topic acolo cand pot da un poke pe ts si sa rezolv situatia 

Topic Closed T/C

Cu stima MarlboRo

Link to comment
Share on other sites

  • TECHNICAL ASSISTANCE

Nu mai suntem pe stil vechi sa avem o categorie destinata doar staff-ului, exista teamspeak, wapp unde putem discuta mult mai pe înțeles problemele. Asa dar, excludem aceasta opțiune de la propunere ! 

S-a mai menționat despre semnătura la postări, mie unul îmi place treaba asta, tine de design cât și de preferințele fiecăruia la cât de sofisticat sa fie profilul său. 

Redeschid topicul pentru a vota și pe treaba asta nu doar pentru categoria destinata staff-ului! 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, aleXan a spus:

Dau si eu tag aici la cativa dintre smecherii forumului in legatura cu propunerea de semnatura la postari.

@Lays @pSL @PHRINTELE @MarlboRo

Haideti sa luam o decizie!

Eu sunt PRO! VOI?!?!?!?!?!

Buna Seara, da e o idee buna semnatura o sa vorbesc sa se adauge .

Nu suntem SMECHERI, suntem aici cu anumite atributiuni, inca odata o sa vorbesc sa se adauge .

Link to comment
Share on other sites

  • Lays locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...