Jump to content

Reclamatie TwossV


Love

Recommended Posts

  •  Nick-ul tau: Love
    • Nick-ul acuzatului:  Twossv
  • Detalii: Omu mi-a dat ban pe ts 2 ore motiv toxicitate , eu n-am vb cu el , doar i-am zis la kalu ca ne-a suferit ca ne bate rau , in rest n-am zis nimic , dupa ce ca troleaza mix ul si arunca flash uri in baza mai si baneaza aiurea (ps am demo in caz de cv) + doresc si o sanctiune pentru banul dat aiurea , data viitoare sa se uite cine vorbeste , sa nu mai dea aiurea , multumesc , pe viitor nu mai arunca flash uri in baza sa ne trolezi , multumim!
  • Dovada ( obligatorie ) : Imgur: The magic of the Internet
  • Motiv :  Toxicitate 
  • Durata : 2 ore 
  • PS: Rog sa se verifice daca am zis cv sau altcv + sa aibe  grija la limbajul referitor la fete , sa vorbeasca frumos 🙂 nu l-am bagat in seama dar ca admin trb sa ai un comportament adecvat , banuiesc eu , Multumesc pentru citirea acestei reclamatie ! 
Link to comment
Share on other sites

add: vreau doar sa imi spuna cu ce am gresit si cu ce l-am deranjat , nu am nimic cu omul doar vreau sa aflu , daca este binevoit sa imi spuna cu ce l-am deranjat ascult .

 

Link to comment
Share on other sites

Da, așteptăm să vedem ce răspuns primim de la el, cu banul categoric a greșit trebuia interdicție pe canal dacă nu te voia acolo și maxim kick de pe canal, dar cu am spus să vedem ce are de spus și el 

Link to comment
Share on other sites

Da ,respectivul individ la sectiunea Mix Area ,in timpul jocului a inceput sa ma ia la misto cu prietenul lui Rusu cu premiza ca nu joc bine ,ca ma posteaza pe facebook ,ca sunt ultimu terminat sa ma las de counter ca n am ce cauta ,nu i am spus nimic ,am asteptat sa se termine mixul si dupa ce a mers Rusu(prietenului lui) la verificare ,i am dat ban pe motiv toxicitate ,lui Rusu nu i am dat ca n am apucat ,era la verificare si am avut treaba in aceea seara ,data viitoare va promit eu ,ca nu nu mai mie ,daca aud ca iar suferiti si sunteti toxici ,va dau ban cat am permisiunea cu respectivul grad ,Kiss love ❤️ 

P.S Ei sunt banati pe toate comunitatile ca fiind codati ,din cate am auzit au fost prinsi si de Lays pe comunitatea DREAMLIFE si au acuma mi se pare alte identitati cu care sa intre sa se joace la mix 

ADD Faza cu AndreeaTeg ,dupa ce ti am dat tie ban a inceput sa ma injure de mama si de morti ca sunt un terminat si sufar de grad ,cand a fost sunata la telefon de un jucator de la mix peste jumatate de ora dupa ce a fost cearta si ea tot injura si la telefon ,ma rog aceea faza nu se pune ca nu a fost pe teamspeak ,dar totusi ,gestul e urat ,ca o femeie de 33 de ani sa injure un baiat de 17 ani pentru un ban temporar de 2 ore !

@MarlboRo @Lays 

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 minute, TwoSs a spus:

Da ,respectivul individ la sectiunea Mix Area ,in timpul jocului a inceput sa ma ia la misto cu prietenul lui Rusu cu premiza ca nu joc bine ,ca ma posteaza pe facebook ,ca sunt ultimu terminat sa ma las de counter ca n am ce cauta ,nu i am spus nimic ,am astepta sa se termine mixul si dupa ce a mers Rusu(prietenului lui) la verificare ,i am dat ban pe motiv toxicitate ,lui Rusu nu i am dat ca n am apucat ,era la verificare si am avut treaba in aceea seara ,data viitoare va promit eu ,ca nu numai mie ,daca aud ca iar suferiti si sunteti toxici ,va dau ban cat am permisiunea cu respectivul grad ,Kiss love ❤️ 

Ei sunt banati pe toate comunitatile ca fiind codati ,din cate am auzit au fost prinsi si de Lays si au acuma mi se pare alte identitati

@MarlboRo @Lays 

Parerea mea e ca ar fii trebuit sa ai orice fel de dovada in privinta banului dat pentru ca esti printre cei cu grad ts si asa ar fii frumos sa poti dovedi ceea ce spui 
La aceasta reclamatie nu imi permit sa iau vreo decizie dar cum am mai zis aici tu ai gresit prin simplu fapt ca nu ai un screen o dovada ceva (strict parerea mea)
Nu o lua personal :P

5693918.gif

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, MiXtApPe a spus:

Parerea mea e ca ar fii trebuit sa ai orice fel de dovada in privinta banului dat pentru ca esti printre cei cu grad ts si asa ar fii frumos sa poti dovedi ceea ce spui 
La aceasta reclamatie nu imi permit sa iau vreo decizie dar cum am mai zis aici tu ai gresit prin simpu fapt ca nu ai un screen o dovada ceva (strict parerea mea)
Nu o lua personal 😛

Am fost in timpul meciului ,nu stau sa filmez playerii ca ma injura :L

Link to comment
Share on other sites

Detinatorii pot vedea ce  comportament are twoos la faza Kiss Love ❤️ , in primul rand nu sunt banat nicaieri , pot ,merge oriunde vrei tu , nu stiu de udne pana unde se aud vorbe de genul , si in mix eu nu ti-am suferit cu nimic , tu ai inceput sa ii vb urat la adresa mea , rusu si andreea , eu nu ti-am spus absolut nimic deoarece nici eu nu aveam scor bun , si daca tin minte , aveam 4 cu 10 si au spus recit " Parca iti dadeai viata si ai 4 cu 10" , asta spune multe despre tine , nu te-am injurat , cu cine am  vb a fost rusu si kallo la final atat , pe tine nici nu te-am bagat in seama , dar este ok , nu stau sa ma cert cu tine pentru ca anii isi spun punctul de vedere , tu suferindu mi ca am scor mic si eu nespunandu ti nimic denota faptul ca esti un copil . Cand tie nu iti convine ceva trebuie sa ne dai ban fara sa facem nimic, jostnic , astept te rog dovada cand te-am injurat + daca doriti va pot oferii dovada cum arunca flash uri in baza la t , este pe demo , cu mare placere daca doresc adminii mai mari in grad pot sa va dau secventa , stii si tu ca nu ti-am zis nimic pt ca mi-ai dat full flash in baza si te-am lasat in pace , te rog daca iti cauti anturaj nu ma baga nu vreau asemenea oameni in jurul meu . ca o mica paranteza te rog spune mi unde am ban sa merg sa lamurim si chestia asta multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

+ Eu am o singura identitate , poti vedea chestia asta prin simplul fapt ca am badge uri pe ts3 , aste denota ca am cont , chiar de 4 5 ani cred , sunt badge uri vechi , te rog nu ma mai acuza ca ma joc cu coduri daca nu esti sigur 100% . Si Andreea stii prea bine ca ai injurat o in mix si e logic ca din mom ce injuri o persoana acea persoana sa te injure inapoi , daca nu iti place cand cineva te injura te rog foarte mult sa iti controlezi vocabularul , eu nu cred ca am deranjat pe cineva pe com asta , mi-am vazut de treaba mea , nu am suferit nimanui , ba chiar am incercat sa fac conversatie cu toata lumea , nu sunt genul sa sufere , nimanui nu i-am suferit , ca urmare baiatul blz , a jucat slab cu noi dar nu mi-am permis sa ii sufar din moment ce nu il cunosc , te rog foarte mult sa pui dovada ca te-am injurat sau ti-am suferit , si eu o sa pun dovada cu flash ul in baza sa vedem daca un admin e oki sa faca asa cv + suferinta din mesaj "Kiss Love ❤️ " serios ? macar aici nu suferii te rog mult ! Succes la joc , oricum te am pe mute sa nu se mai intample chestii din astea sa fie totul okii , astept decizia unui grad mai mare , multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Love a spus:

+ Eu am o singura identitate , poti vedea chestia asta prin simplul fapt ca am badge uri pe ts3 , aste denota ca am cont , chiar de 4 5 ani cred , sunt badge uri vechi , te rog nu ma mai acuza ca ma joc cu coduri daca nu esti sigur 100% . Si Andreea stii prea bine ca ai injurat o in mix si e logic ca din mom ce injuri o persoana acea persoana sa te injure inapoi , daca nu iti place cand cineva te injura te rog foarte mult sa iti controlezi vocabularul , eu nu cred ca am deranjat pe cineva pe com asta , mi-am vazut de treaba mea , nu am suferit nimanui , ba chiar am incercat sa fac conversatie cu toata lumea , nu sunt genul sa sufere , nimanui nu i-am suferit , ca urmare baiatul blz , a jucat slab cu noi dar nu mi-am permis sa ii sufar din moment ce nu il cunosc , te rog foarte mult sa pui dovada ca te-am injurat sau ti-am suferit , si eu o sa pun dovada cu flash ul in baza sa vedem daca un admin e oki sa faca asa cv + suferinta din mesaj "Kiss Love ❤️ " serios ? macar aici nu suferii te rog mult ! Succes la joc , oricum te am pe mute sa nu se mai intample chestii din astea sa fie totul okii , astept decizia unui grad mai mare , multumesc!

pentru comportamentul tau de ieri cu Rusu ,imi pot permite si eu sa spun o gluma cu "kiss love ❤️" zic si eu 

Link to comment
Share on other sites

eu nu am avut nici un comportament cu tine , nici macar nu te-am bagat in seama cand ai aruncat flash ul in baza si stii bine ca ai facut chestia asta 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love said:

eu nu am avut nici un comportament cu tine , nici macar nu te-am bagat in seama cand ai aruncat flash ul in baza si stii bine ca ai facut chestia asta 

si chiar daca sa zicem ti-am zis ceva prin absurd , aveam tot dreptul din moment ce trolezi si arunci flsh in baza , corect?

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Love a spus:

si chiar daca sa zicem ti-am zis ceva prin absurd , aveam tot dreptul din moment ce trolezi si arunci flsh in baza , corect?

 

in primu rand ,ma insuslti cu tovarasul tau si imi spui ca nu ai spus nimic si in al doilea rand scoru era 15-6 ,jucam lejer si am lasat click si mi am cerut scuze ca am mi a iesit din cs

Link to comment
Share on other sites

chiar nu ai zis dar cel mai bine decat sa ne contrazicem , adminii pot inchide topicul nu am venit aici sa ma contrazic am venit doar sa discut si sa vad din ce cauza mi-ai dat ban 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Love a spus:

chiar nu ai zis dar cel mai bine decat sa ne contrazicem , adminii pot inchide topicul nu am venit aici sa ma contrazic am venit doar sa discut si sa vad din ce cauza mi-ai dat ban 

eu nu inteleg de ce te ai mai strofocat atata sa faci o reclamatie ,cat ai scris reclamatia ti a trecut banu ,pe bune vorbesc ,2 ore eu zic ca nu e asa mult

Link to comment
Share on other sites

Acum 38 minute, Love a spus:

Detinatorii pot vedea ce  comportament are twoos la faza Kiss Love ❤️ , in primul rand nu sunt banat nicaieri , pot ,merge oriunde vrei tu , nu stiu de udne pana unde se aud vorbe de genul , si in mix eu nu ti-am suferit cu nimic , tu ai inceput sa ii vb urat la adresa mea , rusu si andreea , eu nu ti-am spus absolut nimic deoarece nici eu nu aveam scor bun , si daca tin minte , aveam 4 cu 10 si au spus recit " Parca iti dadeai viata si ai 4 cu 10" , asta spune multe despre tine , nu te-am injurat , cu cine am  vb a fost rusu si kallo la final atat , pe tine nici nu te-am bagat in seama , dar este ok , nu stau sa ma cert cu tine pentru ca anii isi spun punctul de vedere , tu suferindu mi ca am scor mic si eu nespunandu ti nimic denota faptul ca esti un copil . Cand tie nu iti convine ceva trebuie sa ne dai ban fara sa facem nimic, jostnic , astept te rog dovada cand te-am injurat + daca doriti va pot oferii dovada cum arunca flash uri in baza la t , este pe demo , cu mare placere daca doresc adminii mai mari in grad pot sa va dau secventa , stii si tu ca nu ti-am zis nimic pt ca mi-ai dat full flash in baza si te-am lasat in pace , te rog daca iti cauti anturaj nu ma baga nu vreau asemenea oameni in jurul meu . ca o mica paranteza te rog spune mi unde am ban sa merg sa lamurim si chestia asta multumesc mult!

app vreau dovada cand arunc flashuri in baza la T ,ia sa vad eu ce flashuri am aruncat =)))

Link to comment
Share on other sites

O să am o discuție cu amandoi , voi inchide topicul pentru că deja se face prea mult spam .

Din ce-am auzit de la amandoi , aruncati unul pe altuia vina , o să vorbim și cădem la un comun acord că suntem in 2024 și avem o varstă .

Twoss ai procedat gresit cu banul ala , data viitoarea fi mai atent te rog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...