Jump to content

Cerere unban LuciDns


luci03

Recommended Posts

Nickul vostru: LuciDns
IP-ul: 5.12.164.121
STEAMID-ul: IP: STEAM_2:0:1536215699
Motivul pentru care aţi primit ban: nu stiu 
Adminul care te-a banat: Grampamike  Ora aproximativă: 9.10 9.15 nu stiu exact 
Dovezile tale (Print la consola): nu am 
Informatii despre Ban 

Link to comment
Share on other sites

da am vazut si am mai facut o cerere  cu ce scrie acolo . dar dai ban doar ca ti se pare tie .am 35 de ani si joc cs de 25 de ani jur ca nici nu stiu sa bag asa ceva si nu as juca . am intrat pe servarul vostru si am luat vip pt ca mi sa parut ca sunteti seriosi si nu sunt codat , ceea ce pe mn ma dispera 

Link to comment
Share on other sites

  • MEMBERS

Te rog sa nu mai faci spam la topic. Exista o sectiune de reguli pe forum in care nu ti se permite adaugarea sau raspunderea impulsiva la propriul topic. Daca ai fost mentionat, da, poti raspunde, daca nu asteapta.

 

Din partea mea ai un contra. Am analizat si eu toate demo-urile, in special cu setari de HLTV pentru a vedea contrar unde si cum se duce glontul, si ma surprins sa vad ca doua gloante de-ale tale fug cate 1 metru in sus, ireal sa poti omora pe cineva in halul asta (in special la spray).

Link to comment
Share on other sites

cum sa iti fac poze cand tu folosesti aim-ul pentru info, ti se fixeaza tinta in perete pe om, deodata schimbi traseul, ala nu face un pas....

Arunci grenada spre el, nu explodeaza grenada, ala nu trage, nu face un sunet dar tu tii tinta prin perete spre el, cum e posibil asa ceva. 

poate gresesc, dar astept si raspunsurile de la Detinatori. 

Joci de 25 de ani dar n-ai 5 euro sa-ti iei un steam si sa joci corect ca si restul jucatorilor. 
eu cand va vad cu cs-uri non steam care pot fi configurate scriptate si modificate foarte usor si cu coduri de 15 euro nedetectabile mi se face scarba dar na. no hard feelings daca gresesc. 

Succes. 

Link to comment
Share on other sites

  • Lays locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...