Jump to content

UNBAN


caSSo

Recommended Posts

Salut , dupa cum il stiu eu pe  Cs =Io= , plus dat fiind faptul ca astazi am fost nonstop pe server,cu mici pauze de masa.Chiar nu cred ca ai stat 5 minute sa trimiti pozele,dar oricum el isi face treaba, tu jucand pe un server public care este platit de o anumita persoana si in subordinea altor persoane, totodata trebuie sa te supui cererilor,asa ca nu mai veniti cu arogante de genul "domnule admin de ce nu ati asteptat cele 5 minute pentru link" pentru ca , nu isi au rostul, fa-ti cererea unban daca esti nevinovat, adminul in cauza pe viitor poate fi mai rabdator,numai daca e cazul si atata tot .

Bafta si ne vedem pe server daca e totul ok.

 

 

 

Edited by baloo
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vezi, treaba noastra ca  si admini, e sa urmarim forumul,serverul si sa fim activi pe ts3, pentru colaborarea pe server . Tu unul nu ai topicul inchis cu UNBAN! Si in afara de asta, adminul care ti-a cerut wg, ti-a cerut frumos wargods,iar tu!!!! Ca era si Lays pe server acum, sa nu zica ca avem noi ceva cu tine , ai fost iar mare si tare, du-te prietene si joaca pe alt server daca nu te poti integra intr-o comunitate, iti era greu sa dai wargods fara sa comentezi si sa ne sari in ochi, ca totusi ai ban !? nu cred si nu tineam cont de ban, daca era omenie, dar prostul nu este prost destul,pana nu este si fudul! Te-am salutat!!

 

Edited by baloo
Link to comment
Share on other sites

  • Lays locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...