Jump to content

Cerere unban M!lan


MariusMilan

Recommended Posts

Nickul vostru: M!LAN
IP-ul: 85.255.237.26 
STEAMID-ul: - 
Motivul pentru care aţi primit ban: > test wg - DLL.96 (nici nu stiu ce inseamna) < Mi-a mai fost cerut si de alti admini si niciunul nu a zis nimic. "In plus asa e cs downloadat de pe net sau filelist, nici nu mai stiu!!"
Adminul care te-a banat: old_man_
Ora aproximativă: 12.08.2023 - 13:45
Dovezile tale (Print la consola): 

 

PS: nu am nimic cu omu' , si-a facut datoria, dar sa imi explice cineva care e faza cu DLL.96 😁😁

Consola CS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut,am intrat putin mai tarziu, inainte sa primesti acel ban,

iar explicatia lui Dl.Oldman a fost ca, jucai cu mai multe scripturi si dll.uri,

sigur are si salvata varianta aceasta sau cel putin a ramas in istoricul dansului,vom rezolva problema.

Link to comment
Share on other sites

Salut... 

Ideea e ca si cs-ul meu este tot de pe warzone pe care il aveti si voi la download, cum a fost instalat asa am jucat fara nicio modificare... dar il pot sterge si instala din nou... Sau, ce trebuie sa sterg sa nu mai apara alea?

El fiind primul admin care imi zice asa ceva, dupa "N" wg test... chiar si aici pe server!!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa nu mai facem postari duble, o sa avem ce are de zis Dl.Oldman si

de acolo deducem ce este de facut,daca chiar nu ai nici o treaba cum precizezi si ar fi

o eroare din partea noastra si partea ta, cred ca baieti vor fi de acord sa iti cumperi o licenta steam,este maxim

80 lei si cred! nu vorbesc nici in numele lor...

Ca te vor lasa sa te joci pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

  • Lays locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...