Jump to content

[BUCURESTI] -Cerere Unban MODE1.


MODE1.

Recommended Posts

Nickul vostru: MODE1.
IP-ul:    5.15.128.72
STEAMID-ul: STEAM_0:0:97338170
Motivul pentru care aţi primit ban:  Wall ❤️ 
Adminul care te-a banat: Parintele
Ora aproximativă: 20:30 
Dovezile tale (Print la consola): -

Edited by MODE1.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu esti contra foarte bine dar esti fara motiv... stiu e urat cand te omoara o fata si pe mine ma enerveaza..stai sa vezi ce urat e cand iti da cutit

 

azi am stat 1 ora jumate ceva de genu pe ts cu voi inaintre sa intre mode1 pe sv si toti m au injurat pentru ca nu stiau ca sunt pe ts 3 m au facut si fraier si in plus toti si au dat info 

acelasi lucru il fac si eu cu mode cand ma joc cu ne ne dam info 

asa ca daca tot sunteti maturi veniti cu motiv, doar pentru ca e fata nu e valabil 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Revin cu un reply daca nu pot da un edit la post xD.  Daca erati pe server, ce ??

Am vizionat acest minunat demo si tot ce am observat este doar ca nu este nici macar o faza de wall discutabila... poate sa zicem ultima runda, ultimul frag dar si acolo auzisem Famasul si ma asteptam sa fie cineva in partea stanga o_O.

Ramane la aprecierea voastra ! Msyk ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aloha,

 

      Parere personala despre demo-ul uploadat:  nu vad wall in el. 

     Ca o completare: s-a uitat in locuri unde normal stau roboti, mai ales pe public (dupa cutii dupa pereti etc.. destul de intuitiv).

     Daca ar fi sa spun ceva totusi despre demo, ar fi ca nu prea are recul pe ak (configurare buna).

 

Cya.

      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare, din vizionarea a mai mulți whatcheri aseară a acestui demo, nu sa găsit nici o urmă de wall.

Ai primit unban.

T/C.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lays locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...